Licentován pro: CS

Unikátní kombinace světových otců s fenomenální mateřskou linií.

V rodokmenu otce Zambesiho se kloubí technika a mrštnost hřebce Heartbreaker se silou a schopností Calvara Z. Zambesi je produktem excelentní skokové dynastie, známé jako NL 002. Bába Alanda úspěšně sportovala na mezinárodní úrovni s Pieterem Keratenem, kromě toho dala další sportovně úspěšné koně jako It ´s the Business (Jasper) a Galanda (Jasper). Tato mateřská linie také vyprodukovala olympijské koně a plemenné hřebce jako Darco a Arko lll.

Matka Fresca, klisna Maxim, je dcerou hřebce Calvados. Ten přináší nejlepší linie z francouzkého chovu. Otec Uriel má v chovu zařazeno více než 25 synů a přes 100 potomků ve sportu na GP úrovni.

Calvados sbíral skvělá umístění v sedle s Peterem Geerinkem, jako vítězství v GP Tjele, 3.místo v GP Drammen, 5.místo v GP Falsterbo či 2.místo v GP Spangenberg.

Klisna Maxim je rovněž matkou valacha Star Power (Quick Star), který obsadil s jezdcem Ianem Millerem 9.místo na Olympijských hrách v Londýně 2012.

Fresco jako 4 letý obsadil 5 místo na Martinickém šampionátu mladých koní, jako 5ti letý startoval v soutěžích pro mladé koně v Holandsku. V 6ti letech se vrátil do ČR a umístil se ve finále KMK ve Zduchovicích na 2.místě. Jako 7mi letý dosáhl výkonnosti ST. Vyniká dobrou jezditelností a charakterem.