Pohlaví: hřebec

Plemenná kniha: KWPN

Barva: hnědák

Rok narození: 2011

Výška: 178 cm

Licentován pro: AES, CS, ČT

Tento vynikající skokan vznikl spojením neuvěřitelné odrazové síly Calvara Z s pružností a technikou Heartbreakera.

Calvaro Z, ježděn Josem Lansinkem,Michaelem a Johnem Whitakerovými, se zůčastnil všech významných šampionátů, jako například finále OH Sydney. V chovu se prosadil hlavně jako nositel síly, rovnováhy, pozornosti a temperamentu. Calvaro Z je otcem mnoha sportovních koní jako KatchinaMail, Night Train, Ralvesther, Riviera nebo Callas Sitte Z. V rodokmenu Global Championa byl Calvaro spojen s otcem matky Heartbreakerem. Tato kombinace se již osvědčila u nejednoho sportovního koně, například ElvaroTN nebo v Čechách známý Einfach.

Matka Cheers, získala jako 3 letá známku 8,5 za typ a skok ve volnosti. Je polosestra GP skokana Valhalla 3 (JamieKermond), a pravá sestra hřebce Zo Heartbreaker (JoyNajem).

Bába Ultraviolet je matkou ve Francii působícího hřebce Ultimo ( po Quattro B).

Global Champion sportoval v Holandsku v soutěžích pro mladé koně, kde se pravidelně umísťoval. Jako pětiletý se zůčastnil Mistrovství světa mladých koní, kde mu bohužel finále uteklo o jedinou chybu. V 8mi letech dosáhl výkonnosti 150cm. Global Champion disponuje obrovskou odrazovou silou a pozorností.