Pohlaví: hřebec

Plemenná kniha: KWPN

Barva: bělouš

Rok narození: 2011

Výška: 165 cm

Licentován pro: CS

Nováčkem pro připouštěcí sezónu 2022 je plemenný hřebec GYLORD-S. Gylord-S se svým jezdcem Janem Štětinou dosáhl výkonnosti T v parkurech a zároveň jsou platnými členy české reprezentace. Mezi největší úspěchy v rámci reprezentace patří 5.místo v Poháru národů v Budapešti, ale hlavně druhé místo ve Varšavě. V rámci Prague Play Off v roce 2021 v rámci dvouhvězdových soutěží získal vítězství, druhé místo a čtvrté místo.
Gylord-S je synem plemenného hřebce Mylord Carthago (Carthago x Jalisco B). Mylord Carthago s jezdkyní Penelope Leprevost absolvovali po několik let parkury na nejvyšší mezinárodní scéně. V roce 2012 se účastnil Olympijských her v Londýně. V roce 2010 se v rámci týmové soutěže na Světových jezdeckých hrách v Lexintonu umístil na druhém místě, v roce 2011 získal také druhé místo v týmové soutěži při Mistrovství Evropy v Madridu, ale dokázal zvítězit i v GP například v Paříži, Vídni či Helsinkách. Mylord Carthago pochází z jedné z nejlepších rodin, která vyprodukovala řadu sportovních koní s výkonností 160 cm v parkurech, ale také řadu kvalitních plemenných hřebců jako je například Bamako De Muze (Darco, polobratr Mylord Carthaga), Telstar De La Pomme (Nabab De Reve, syn polosestry Mylord Carthaga) L’Hermes De Muze (Elvis Ter Putte, polobratr Mylord Carthaga), Thriomphe De Muze (Chin Chin) či Newton De Kreisker (Diamant De Semilly). V chovu také Mylord Carthago nezůstal za očekáváním, kdy dal více jak uchovněných 30 synů jako je například Valmy De La Lande či Milton Z, a také má několik desítek koní s výkonností 160cm v parkurech.
Matka Gylorda-S je klisna Rachel M (Cash). Rachel M je matkou například Eralda (Eldorado Van De Zeshoek TN) s výkonností 150cm v parkurech, A Dollar M (Dollar Du Murier) a Zitaco M (Dollar Du Murier), kteří mají výkonnost 145cm v parkurech. Dalších pět potomků bylo prodáno na dražbách jako hříbata. Bába Gylorda-S klisna Nada M (Quidam De Revel) je polosestrou plemenného hřebce ve VDL hnědáka Douglas (Darco), který měl výkonnost 150cm a jeho kariéru zastavilo vážné zranění.
Mateřským otcem Gylorda-S je hřebec Cash (Cor De La Bryere), který má výkonnost 160cm v parkurech stejně jako jeho matka Landgraefin (Ladykiller). Landgraefin je pak pravou sestrou plemenných hřebců Landgraf I a II (Ladykiller).