Pohlaví: hřebec

Plemenná kniha: Zangersheide

Barva: tmavý hnědák

Rok narození: 2010

Výška: 166 cm

Licentován pro: CS, ČT

Nejen že je Manasquan produktem exkluzivního rodokmenu, ale sám prokazuje mnoho talentu jako sportovec. Již ve 4 letech zvítězil v Martinickém šampionátu mladých koní. Jako 5ti letý zvítězil v KMK Tachov, při CSIYH Wiener Neustadt, zúčastnil se Mistrovství světa mladých koní v Lanakenu. O rok později zvítězil v KMK v Litomyšli, Mariánských Lázních či Tachově. Na mezinárodní úrovni potvrdil svoje kvality vítězstvím ve finále CSIYH Šamorín.

V 7 letech absolvoval několik bezchybných parkurů na úrovni obtížnosti ST, při kterých posbíral umístění jako 2.místo při Memoriálu Jana Papouška, vítězství při ČSP Zduchovice nebo 3.místo na Champions Tour Hradištko. Na základě vlastní výkonnosti byl licentován pro plemenné knihy ČT a CS.

Otec Mr. Blue byl znám jako jeden z nejlepších světových skokanů, ježděný Bertem Rompem. V chovu se sám osvědčil potomstvem jako jsou Plot Blue,Simon, Zirocco Blue a mnoho mnoho dalších.

Matka Atlantic M Z je po dalším světově proslulém hřebci Air Jordan Z, který spolu s Danielem Deusserem posbírali mnoho vítězství v GP (Deauville, Braunschweig, Valkenswaard a Arezzo) a také 2.místo ve finále Světového poháru v Las Vegas.