Pohlaví: hřebec

Plemenná kniha: Holst

Barva: hnědák

Rok narození: 2021

Výška: 167 cm

Licentován pro: CS


Colourful Spirit
Tříletý holštýnský hřebec Colourful Spirit byl körovaný v rámci plemenné knihy českého sportovního koně.
Colourful Spirit je synem holštýnského hřebce Chinchera. Chinchero je synem hřebce Chopin VA, který s Mathildou Karlson, se kterou se úspěšně prezentoval v rámci Global Champions Tour. Chinchero se účastnil körungu, kde se stal rezervním vítězem. Následně svou kvalitu potvrdil i v testu hřebců, kde dostal známku 9 za jezditelnost. Aktuálně Chinchero sportuje na mezinárodní úrovni v soutěžích pro mladé koně, kde získal například dvě první místa na mezinárodních závodech pro mladé koně v Olivě. Chincherovo potomstvo je nejstarší tříleté, a i tak hned v prvním ročníku má prémiovaného hřebce Chancay a Chin Grey.
Matka Colourful Spirit je klisna Kissing Queen, což je polosestra plemenného hřebce Cardina (Casall) s výkonností 140cm v parkurech. Matka Kissing Queen klisna Denara (Cassini I) je polosestrou valacha Cornet’s Spirit, který dosáhl výkonnosti 160cm v parkurech. Cornet’s Spirit se s Egorem Shchibrikem účastnili světového poháru.
Mateřským otcem Colouful Spirit je hřebec Cavtat PKZ (Castelan II). V chovu má Cavtat PKZ tři körované syny, a to Can Go, Credo Grande a Chattanooga ZV, který dosáhl výkonnosti 140cm v parkurech. Úspěšná ve sportu je i klisna Aqva Viva, která ve všestrannosti má výkonnost CIC3*.